Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt valaki, aki elmondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki elmondta már egy srácnak, hogy bejön neki, és a srác csunyán rázta le?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például arra, hogy mindenkinek szétkürtölte, kiröhögött, olyasmit mondott, hogy ha az utolsó lány lennél, akkor se járna veled, vagy hasonló?

Vagy ha valaki elmondta a srácnak, hogy reagált?



2016. szept. 21. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Egy fiú még egy fával is összejönne, ha az kezdeményezne"
2016. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyasmit mondott, mint amit leírtál, örülj, hogy nem jöttél össze vele. Kis bunkó suttyó, csak azt sajnáld, aki a barátnője lesz.
2016. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sajnos en. Ha erdekel a sztori irj privatba.
2016. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet feltételez egy lány arról a srácról akit kiszemelt, akkor valószínűleg rossz srácot nézett ki magának..:D


Egyébként akárki lenne a lány, ha bejönne egyértelműen érdekelne hogy kicsoda is ő, ha nem, akkor se gyökérkednék vele, biztos mosolyognék, mert ez azért egyfajta elismerés, hogy bejön egy embernek az én lényem annyira, hogy már oda is jött. Megmondanám neki, hogy bocsi, de nem hiszem hogy mi összeillünk, de ha ilyen bátor vagy biztos hamar találsz magadnak valakit.:) Meg lehet megölelném, hogy megkönnyebbüljön.

2016. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 Szerencsére velem ilyen nem történt, csak kiváncsi voltam, hogy vannak e olyan taplók, akik ilyet csinálnak egy lánnyal.

#4 Aranyos vagy :D, amugy nem feltételezek ilyet, sőt kifejezetten az ellentétjét, csak félek hogyha a haverjainak elmondaná, ők kiröhögnének, vagy elterjesztenék a környéken. Nekem meg ha bejön valaki, azt elmondom neki ^^

2016. szept. 21. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha kiröhögnek is, te mit veszítesz azzal?:D Csak azok röhögnek ilyeneken, meg akadnak fent rajta napokig, akiknek valszeg a saját életük nagyon unalmas:D Unalmas emberek miatt meg miért kéne paráznod?:D


Én is ismerek egy srácot, aki ha másban hibát talál egyből kifigurázza, meg elhordja mindennek, de ő nem is viccelve, hanem hogy hogy lehet ennyire "buta" valaki. Képzeld ez a srác mellett nincs egy normális ember se úgy komolyan, sőt úgy igazából senki nincs mellette igazán kb, mindig mindenhova hivatlanul megy:D Teljesen életképtelen lenne ha nem toszogatná őt előrébb a társadalom valahogy:D Tehát gondolj csak erre ha kiröhögnek:D

2016. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerencsére nem durván, de visszautasított. De most már abszolút nem bánom, hogy nem jöttünk össze, nem működött volna a kapcsolatunk:)
2016. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 végülis igazad van, köszi! :D
2016. szept. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!