Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan célozzak arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozzak arra hogy jegyezzen el?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel mindjárt 1 éve vagyunk együtt. Azelőtt barátok voltunk. Nagyon szeretjük egymást. A két legjobb haverja már eljegyezte a barátnőjét. Kb egyidős a kapcsolatuk a miénkkel. Azt mondta majd pár év múlva eljegyez ő is. De nagyon szeretném már. Pl olyan romantikus lenne most karácsonykor. Hogyan adjam a tudtára hogy ezt szeretném. Tudom hülyén hangzik. De nagyon vágyom erre. 17/L
2016. szept. 22. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

17?? TIZENHÉT?! Na ne már....

Egyébként komolyra fordítva, jobb ha hagyod a saját tempójában haladni szerintem még most! :)


17/F

2016. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem vagy érett még komoly kapcsolatra. Csak azért eljegyzést, mert a haverjai már megtették,meg romantikus lenne az egész........
2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sehogy. Nem szabad
2016. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3 nem vagyok éretlen. És nem azért szeretném mert más is megtette. Hanem mert nagyon szeretem a barátom és szeretném ha komolyabb szinten lenne a kapcsolatunk.
2016. szept. 22. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem attól komolyabb, hogy eljegyzéssel tartoztok össze. Feleségül is vehet, aztán sitty-sutty, elválik.
2016. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!