Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok, es egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, es egy 25 eves fiú tetszik. Összejöhet valami? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nee nee mér akarod hogy a szüleid elitéljenek egy 25 éves fiut?
2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem ! Te fiatal tini vagy ő meg harosan családot akar...
2016. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Majd ha te 25 leszel, ő meg 36 akkor összejöhet valami
2016. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát ez elég sok. Max ha 20-21 lenne.

De igy tényleg sok. +pedofilnak tartanák ha lenne is valami.

2016. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2021. március 22-én este, 19:24 -kor.

De akkor meg már túl öregnek fogod tartani és inkább találsz magadnak egy fiatalabbat.

2016. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne. Saját tapasztalatból mondom. Én vagyok a srác.

Csak én 26 voltam, ő volt 15. De mi egy évvel a korodhoz képest jöttünk össze anno. Ő 14 volt én voltam 25.

Nem tudhatom, hogy ő milyen, hogy van e beszélgetési témátok, de pl én nem sokat tudtam a lánnyal beszélgetni.

Nem azért, mert nem érdekelt, hanem mint ember nem vagyok az a beszélős.

Azt tudnod kell, hogy egy 25 éves srác igényli a szexuális életet. Hát a lány előtti életem nem volt túl fényes, akkoriba nagyon vágytam volna rá, mikor képbe került, akkor pont volt egy off része ennek az egésznek.

Ennek ellenére 2 hónap alatt lefeküdt velem.

És azt kell hogy mondjam, hogy utána eléggé szex kapcsolatnak tűnt az egész.

Bár én imádtam, meg mindent megtettem érte. Tanulásban segítettem neki, miattam tanulja azt a szakmát amit, abban a suliban, amit én választottam neki.


A családodat nem ismerhetem, szóval nem tudom mit szólnának hozzá a szüleid.

Nálunk sajnos ez megoszlott dolog volt. Szülei elváltak voltak, anyukájával élt. Meg a nővérével.

Az apja tiltani akarta, az anyja engedte hogy velem legyen.


Azzal számolnod kell, hogy ha összejöttök és esetleg lefeküdnétek, a barátaid nagyon fújonganának.

Őt ez egy évig nem érdekelte.

Csak a lány anyukája meghalt 1 éves kapcsolatunk után, ahogy bekerült az új iskolába, ott meg mindenki ellenem fordította, hogy nem illünk össze.


Persze nem törvényszerű, hogy pl te feladnád, de ha lehet, akkor ne ringasd hamis hitekbe. Lehet rájönnél te is hogy még élni akarsz, pasizni, másokkal lenni.

Neked 10 év alatt sikerülni újra és újra felállnod, de egy 25 éves srácnak, függve attól, hogy meddig lennél vele, már kevésbé könnyű.


2 éve lett vége a kapcsolatomnak és két év alatt annyira tönkre mentem lelkileg, hogy most ott tartok hogy 28 vagyok és egy senkinek érzem magam.

Szerettem nagyon és nem tudtam azóta se túl lenni rajta.

Olyannyira belehülyültem az elvesztésébe hogy öngyilkos akartam lenni. Egyszerűen más már nem érdekel, se az életem.

Szóval csak óvatosan, hogy kit teszel tönkre.

2016. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Miért van az, hogy ebben az időben élő ,mai, embereknek, minden veszélyes, furcsa, de 100 éve, mikor 30 éves gazdag jó módú ember,egybe kelt, házassággal egy 16 évessel? Mert akkoriban a családok,nagyobb tágban ismerték egymást,nem volt bennük félelem,hogy valami rosszra forduljon,a helyzetük... Szerették egymást, és voltak, akik régen így esküdtek meg, majd idős korukra is együtt maradtak! Gyönyörű szép dolog, ha a régi szokás szerint, ez segítette őket, hogy örök boldogságban maradtak, és hűek egymáshoz! Csak annyit mondok erre, hogy a régi emberek, régi szokásaival, szemben,a mai világban,kiszámíthatatlan ,mindenki! Mai világban, már nem ajánlom, mert sok a "Neveletlen,hazudozó" gyerek.... és sajnos,már a mai felnőtteknek sincs már meg, a régi tiszteleti, becsületük! Semmi nem jó nekik, mindenből káoszt csinálnak,lebutult fiatalság lett a végeredmény... Ma már, Nincs bennük, becsület, és hűség! És ha ez már kihalt szokás, többé nem lehet vissza vezetni! Már, nem ajánlom ezt se!


Sajnos az előttem válaszolónak, nem sikerült a dolog...,mert nincs hűség... Régen volt,és sokáig tartott! Mellesleg, nem éri meg fenntartani a lelki sérüléseidet,mindig van kiút! Találsz még lányt, a mai világban! Aki egykorú veled, és akkor majd,talán meg nyugszol!

2016. dec. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos látod nálam is ez volt a baj. Hogy nem volt meg a hűség, az igazi szeretet. Tudtam, hogy kíváncsiskodó az a lány is, de hogy ennyire könnyen mással összejöjjön, ezt sosem gondoltam volna.

Nagyon gáznak tartom azt a viselkedést, ezt csak idézőjelesen, de akkor is igaz:

"Tegnap még engem csókoltál, ma már egy másikat, de holnap már egy 3.-nak teszed szét a lábad".

Sajnos ez baromira igaz a mai női társadalomra, hogy semmi se szent már nekik. Csak saját maguk.

2016. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!