Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam?

Figyelt kérdés
Eljatszottam az eselyeimet?

2016. szept. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2016. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az elso kiirt kerdesem lemaradt a szoveg bocsi:D szoval a sztori, hogy 8 eve az osztalytarsam egy srac, aki ugy ismert meg, hogy kover vagyok, es bunko :D az evek soran en lefogytam, normalis lettem ha ezt igy mondhatom.. :)) nem bunkozok, van egy fajta stilusom, de szeretheto. Kialakultak egyfajta elvarasaim is, ami persze nem baj. Ez a srac egy eve tetszik kb, sokszor megolelt, adtam mar neki puszit is (persze csak az arcara, hiszen baratok vagyunk). De mindig a lanyokrol volt szo tobbnyire akik tetszenek neki. Es ez nekem nem esett jol sosem. Osszejott iden az egyik legjobb baratnommel, es nagyon rossz nezni ahogy nyaljak egymast folyton.!! Otletek?
2016. szept. 25. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én jobban rontattam el. Te egyszerűen nem próbálkoztál én meg konkrétan elcsesztem. Te legalább baráti szinten vagy a sráccal amiből a szakításuk után könnyen előnyt kovácsolhatsz. :D
2016. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd tudta, hogy tetszik neked ez a fiú? Ha nem, akkor nincs jogod igazából tenni ellene és nem is lenne szép. Ha tudta, akkor meg többet nem a barátod- de ha ilyen aljas a lány és a srác meg rendes, akkor nem is lesznek sokat együtt, ne aggódj.

Egyébként ha más lányokról beszélt neked is a fiú, nem mindegy, hogyan. Többnyire le lehet szűrni: Havernak tekintett, vagy csak húzni akart kicsit?

Ha már együtt vannak, nem szabad beleavatkoznod.

2016. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!