Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? És ő mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? És ő mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Ezzel a fiuval nagyon kozeli baratsagban vagyok,ahogy a baratnom is...

Kb.egy három hete vettem eszre magamon hogy nagyon rosszul esik az amior a baratnomet oleli meg,vagy erinti meg es ilyenek...mikor meglatom a suliban egy nagyot dobban a szivem...

Ő pedig mostanság megisztja velem a füllhalgatóját,pl.a multkor a komyvtarba egymas melle ultunk,a baratnom is ott volt,odahajolt etulrte a hajam es bedugta a fullahalgatot a fulembe,es vegig eleg kozel volt az arcomhoz.A haja pont hozzamert es opyaan selymes..(de ezt haggyuk :D)

A multkoris harman mentunk le,bementunk egy jatszoterre,es mikor a baratnim fazott en atkaroltam a vallat hogy ne fazzon,es a fiu leguggolt velunk szembe,es mikor beszelt filyton a szemembe nezett es mosolygott.

Sok ilyet olvastam,es azt irtak ha radnez es kitagul a puppilaja az mar egy jel..

Es neki elegge nagy volt a pupillaja :D

Lehet hogy bolondnak neztek,de en ilyen vagyok :D


2016. szept. 26. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze meg sok dolog tortent csak nem akartam egy regeny irni:D
2016. szept. 26. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen :) Igen :)

Szeret :)

2016. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda van érted
2016. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!