Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám megközelíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megközelíteni?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, és mivel 8 osztályos gimibe járunk még 7 évig lennénk egy osztályban. Igazából okos, és szép, szereti a szarkazmust és az iróniát a poénjaimban. Én szemüveges, kb. 5-10 centivel vagyok magasabb nála. Duci vagyok, de a széles vállaim miatt nem látszik. Suliban csak mosolygunk egymásra, beszélni sem beszélünk sokat. Én szeretem őt, és szerintem ő is engem. Osztály viber csoportjából tettek be egy másik csoportban, ahol csak az A csoport van( 32ember 2 csoportra van osztva; A, B) ott sokat írogattunk ( én, ő, meg 2 másik osztálytársam[2fiù]. Itt se bontakozott ki annyira, csak minden viccem után írt valamit pl. Haha vagy "Perfekt". Hogy tudnám megközelíteni őt?

2016. szept. 27. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. azzal kezdd hogy ki a fiú és a lány... -.-
2016. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a széles váll utal rá 12/f
2016. szept. 28. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl egy Sziával és a többi majd megy magától..
2016. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fakocsi ***** válasza:

Szerintem lopakodj moge a padok kozott de vigyazz ne hogy eszre vegyen. Mindig lesbol tamadj es azonnal a torkanak, kozben kiabald, hogy en vagyok a jungel ura :D


Ne stresszeld tul, kinald meg gumicukorral, ha nem fogadja el, akkor tovabbra is all a vagd el a torkat akcio. Milyen ember az aki visszautasitja a gumicukrot

2016. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irjál rá egyszűen privibe,higy Szia Mizu? nem kell neki szerelmi valomás csak dumálj vele L
2016. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!