Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha 14 éves lány létemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 14 éves lány létemre kifejezetten tetszenek a harmincas férfiak akkor apakomplexusom van?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Nos, 14 éves vagy, ilyenkor még semmi sem biztos. Ezt úgy értsd, hogy most lehet tetszenek ezek a férfiak, de később, például néhány hónap elteltével már nem fognak az ilyen férfiak bejonni! :)
2016. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen. Az apakomplexusnál kívánod, hogy gondoskodó, atyáskodó, irányító legyen. Lehet, hogy csak sármosak, és akarod őket. Melyik az erősebb?
2016. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is jobban tetszenek a harmincas férfiak.A tizenévesek 70 kg alatt vannak,kinek kell olyan,megvèdeni se tud....
2016. szept. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha egy 30+os ffinak a 14 éves kislányok tetszenek, akkor ott tényleg baj van...

Amúgy teljesen normális dolog, ha a 30+os v idősebb ffiaknak a fiatalabb, 16-20 körüli lányok tetszenek, nyilván szexuálisan vonzóbbak lehetnek, mint a 30+os nők... DE! a 14 évesek már tényleg túlzás... Az pedofília sztem is

2016. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy kérdésedre a válasz: ahogy ha a 30+os ffinak a 14éves kislányok tetszenek és az gáz, akkor igen, ha 14 éves létedre 0 30+os ffiak tetszenek, az is u.olyan gáz.
2016. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Jó, hát le lehet pontozni nyugodtan 0-ra, de ha a 30+os ffinak nem normális, ha egy 14 éves kislány tetszik, hadd ne legyen már normális a fordított szitu.
2016. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
nem..nem pedofilia ha akar 70eves es 14a lany..betoltott 14 eletevnel
2016. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is tetszettek 3 éve, amikor annyi voltam mint te, és még most is bejönnek. Nem feltétlenül apakomplexus, engem például főleg testileg indítanak be, tapasztaltak, férfiasak, sármosak, de nem a pótapát keresem bennük, aki gondoskodik rólam és vigyáz rám, erre itt van nekem az apukám, akivel mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk. Szóval attól, hogy bejönnek, szexuálisan, vagy akár személyiségre is, jól elbeszélgetsz velük, nem jelenti azt, hogy apakomplexusod van. Viszont vigyázz, mert nem biztos, hogy a jó szándék vezérli őket. Őszintén, amikor én 14 éves voltam, még az általános iskola utolsó osztályát tapostam, és bár úgy gondoltam, hogy érett vagyok, maximum egy 15-16 éves fiúhoz lettem volna elég érett, nem egy harmincas férfihez. Hálistennek az összes idősebb férfi megmaradt plátói szerelemnek, aminek így visszagondolva borzasztóan örülök, mert könnyen ki lehetett volna használni a befolyásolhatóságomat. Normális 30-as férfi nem kezd ki egy naiv 14 évessel. Sőt, ami azt illeti, azt tapasztalom, hogy normális 30-as férfi egy 17 évessel se igazán kezd ki. Olyanok vannak, akik teszik a szépet, de elég könnyen le lehet szűrni, hogy egy-két éjszakánál többet nem akarnak. Nem tudom, hogy 14 évesen le tudtam-e volna szűrni ezt, akkor senki se kezdett ki velem komolyabban, hálistennek, talán olyan sebeket okoztam volna magamnak azzal, hogy belemegyek dolgokba, amiket a mai napig nem tudnék feldolgozni. Manapság olyan közegbe kerültem, ahol nagyon sok idősebb pasi megfordul, rendesek is, sokat szoktunk beszélgetni, de hiába van meg a szimpátia, csak csipkelődnek, bókolnak, udvarolgatnak, de komolyabban nem kezdenek ki velem. Ha ki is fejezik, hogy mennyire kedvelnek, esetleg elhívnak valahova, mindig finoman jelzem, hogy 17 éves vagyok, mert gyakori, hogy 20 fölé gondolnak. Itt jön a meglepődés, pár poén, vagy egy szimpla "nemár, nem hiszem". Na mindegy, csak azért mondom ezeket, hogy lásd, én (papíron) lassan felnőtt vagyok, nyáron a kikapcsolódás mellett dolgozok, egyébként meg tanulok, és minden nagyképűség nélkül, kifejezetten rendesnek, értelmesnek, csinosnak tartom magamat, de hiába, azok a 30-as pasik, akik működőképes párkapcsolatot keresnek, azok nem lépnek túl az udvarlás szintjén. És valószínűleg igazuk is van, ez a tizenx év korkülönbség sok ebben a korban, az én személyiségem, felfogásom 14 éves korom óta rengeteget változott, pedig csak 3 év telt el, ki tudja, a következő 3 évben lehet még ennyit változik. Ő már megtalálta önmagát, van kiforrt személyisége, egzisztenciája, stabil elképzelése a jövőről. Nem azt mondom, hogy nincsenek kivételes esetek, szerelmek, azt se állítom, hogy én még nem kedveltem annyira 30-as évei elején járó férfit, hogy úgy éreztem működhet, de ideálisabbnak tartom, ha 25 alatt van a pasi. Mármint 17 évesen. 14 évesen mindenképpen 20, de inkább 17-18 alatt, nagyon rövid idő alatt fogsz még nagyon sokat változni. :)
2016. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Több ilyen lány kellene. 36/F
2016. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az idősebb férfiak jönnek be. 14L
2016. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!