Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém ez a fiú? Vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Régen haverok voltunk. Beszélgettünk, hülyéskedtünk, és én tökre bírtam. Aztán egymás mellé ültette minket. Többet szívattuk egymást, még néha együtt lógtunk, de semmi több. Aztán egyszer csak minden megváltozott... Már arra sem emlékszem, hogy hogy. De elkezdett csúfolni, aztán máskor még jófej velem. Alapvetően szétszórt, kicsit ilyen „lúzer" kategóriába sorolt srác. Aztán nemrég levettem a szemüvegeket, és beszólt, hogy úristen, hogy nézek ki. (Mellesleg nagyon szarul esett. Szóval N., ha esetleg olvasod a kérdést, bekaphatod ;) ) Aztán a barátai, aki egyébként kivételesen kedvesek voltak, megvédtek. Mondtál neki hagyjon már engem békén, mindenki tudja, hogy szerelmes belém. A fiú nem válaszolt semmit, én meg teljesen ledobbentem. Szerintetek igaza van a barátainak? Mert szerintem szimplán utál. :'D 15/l

2016. szept. 30. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:
A „meg"-et a telefonom egyfolytában kijavítja „még"-re. :D Ja, és: *mondták, *szemüvegeket.
2016. szept. 30. 23:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a fura barátod így próbálja elrenteni hogy tetszel neki,de én meggondolnál sokszor, hogy akarok e egy olyannal járni aki így leolt a barátok előtt meg beszól. Én az ilyenektől hányok. Szánalmasak. A jófej barátai nem tetszenek?
2016. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :) Hát igen,mostmár nekem is kezd elegem lenni belőle. Nagyon sokáig reménykedtem benne, hogy abbahagyja ezt a nevetséges viselkedést, de még mindig nem mutatott változást. Meg azért hiányzik, mikor régen tök jól elbeszélgettünk.

Az egyik barátja kifejezetten cuki, de nem tetszik különösebben.

2016. okt. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!