Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik de már jártam vele és miattam szakítottunk, mert más tetszett már! Mit csináljak elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Szeretem az exemet!

2016. okt. 6. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy mit csinálsz mert ilyen fiatalon ennyi ésszel egy kapcsolat életképtelen. Nem ez a szerelem. Pár év múlva úgy is rájössz jobb esetben hogy tiszta hülyeségen feszengsz és idiótán viselkedsz :).
2016. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a kérdésemre azért válaszolnál mert én nem tudom már mit csináljak... Elmondjam neki?
2016. okt. 6. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom és nem viccelek. Szerintem ne csinálj semmit, hülyülj a barátaiddal és tanulj. Nem kell neked még se pasi se kapcsolat. És most nem gúnyolódtam.
2016. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első igenis jó válasz.
2016. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!! :D :D
2016. okt. 6. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki semmit nem veszíthetsz vele.
2016. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Veronika008 válasza:
Voltam mar ilyen helyzetben. Miattam szakitottunk es a fiu tenyleg iszonyatosan szeretett tenyleg en voltam a mindene meg a mai napog ha azt mondanam neki hogy kezdjuk ujra o megtenne.. Eleg bonyolult kapcsolat volt es az is a maj napig .. Szerintem mond el neki!:) rosszul nem jarhasz. Max megbeszelitek es baratok lesztek aztan meg kialakul
2016. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!!!
2016. okt. 7. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!