Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az évfordulónkon szakított a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az évfordulónkon szakított a volt barátnőm, mert beleszeretett egy másik fiúba 1 hét alatt. Mit tudnék tenni, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Nappal "minden jó", de amikor eljön az este a sírás fojtogat minden nap. Kihasznált, megalázott, átvert, megcsalt, de nem tudom magam túltenni rajta sehogysem. Elviselhetetlen a fájdalom, amit érzek és sajnos ez nem az első.

Úgy érzem ez volt az első "nagy" szerelem.

Ami viszonzatlan volt...


2016. okt. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A felejtéshez idő kell. Az nem baj ha sírsz az a legjobb ha kiadod magadból. Hidd el hogy lesz az életben még másik a lány aki értékelni fog. Ha valakivel szeretnél beszélgetni, kibeszélni magadból írj nyugodtan.
2016. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy fáj ha egy általunk szeretett személy okoz fájdalmat. Az már kevésbé, ha nem teszed a lányt mérlegre, megérdemli-e a könnyeidet. Megvetette a szereteted, hűséged, belegázolt a méltóságodba, és cinikus módon az évfordulótokon tett lapátra.

Egyébként 1 hét alatt nem lehet beleszeretni senkibe. A szerelem feltétele a másik tulajdonságainak ismerete, amit 1 hét alatt aligha lehet kiismerni. Egyszerűen csak pasizni akar. Valószínűleg az a srác is egy idő után lapátra fog kerülni, és jön a következő.

2016. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :\

Csak azt sajnálom, hogy én tényleg mindent megtettem érte, szó szerint.

Harcoltam érte még akkor is amikor már a remény egyenlő volt a nullával. Visszajött hozzám, de tudtam hogy már nem lesz olyan, mégsem mondtam azt, hogy hagyjuk az egészet.

Rá építettem az életem, feladtam érte a barátaimat, hobbi etc és most egyedül maradtam a magányommal.

2016. okt. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!