Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt barátom osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom osztálytársa szimpatikus, vélemények?

Figyelt kérdés

Még 9.-ben összejöttem egy évfolyamtársammal,de idén sulikezdéskor szakítottam vele (nem foglalkozott egyáltalán a kapcsolatunkkal,szóval nem volt túl sok értelme :D) és néhány osztálytársa emiatt nem hiszem hogy túlontúl szimpatizál velem.(nem utálnak,csak 'eltávolodtam' tőlük,már köszönni sem köszönünk egymásnak).

Most viszont egyik osztálytársa,barátnőm elmondása szerint irtó sokat beszél rólam,és esélyes,hogy tetszem neki.Rendes meg aranyos fiú,szívesen elkezdenék beszélgetni vele,csak bennem van,hogy mi van,ha ugyanaz történne,mint ezelőtt,illetve hogy ha most kialakulna köztünk valami,mit gondolnának,hogy 'végig megyek az osztályukon' meg stb..

Kicsit nyers leírás,csak kíváncsi vagyok,így általánosságban,ti hogy látnátok/látjátok ezt.?



2016. okt. 15. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én látom a másik oldalról a dolgot, a mi osztályunkból több fiú is végigment bizonyos lányokon, hát most mit mondjak? Mindenkinek megvolt róluk a véleménye. :D Gyakorlatilag egyik sem volt komoly, ott is csak ennyi volt, hogy tetszettek egymásnak. Aztán az érintett srácok szépen egymás között kibeszélték meg kiröhögték az éppen aktuális egészsulicsaját, a többi lány meg lerib**cozta őket.

A te dolgod, hogy kivel mit csinálsz, éppen lehet 10 pasid is egy iskolából, van, aki korán kezdi a próbálkozást, de ha már így is fújnak rád, akkor nem biztos, hogy érdemes ilyen hírnevet szerezni magadnak, csak azért, mert "szívesen beszélgetnél" valakivel.

2016. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!