Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem belezúgtam osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belezúgtam osztálytársam barátnőjébe. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk páran beszélgetni, iszogatni és egyik srác elhozta a barátnőjét. Hihetetlen kedves,aranyos,szép, jó társaság,de az igazat megvallva kicsit félek a barátjától. A srác valamelyest agresszív és elég nagydarab(ki van gyurva). Nem tudom mit kéne tennem,mert hatalmas bukóságnak tartom hogy valaki rá hajt más nőjere de nem tudok mit tenni.

2016. okt. 16. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég nagy bunkóság lenne a részedről. Szerintem hagyd ezt az egészet. Ne okozz kellemetlenséget se magadnak se másnak.
2016. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, válassz másik nőt.
2016. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van pár ember, akit nem érdekelne, hogy ott a barátja, de te ne legyél olyan. Basszus, ha én belegondolok, hogy hány kedves, aranyos, szép lányról kellett lemondanom, mert volt barátja vagy mert valamelyik barátom fűzte éppen. Fel a fejjel, van belőlük bőven. :D
2016. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!