Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsak valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak valakit vissza finoman?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egyszerűen nem lehet nem észre venni hogy figyel engem:D

Ő egy évvel fiatalabb az nem is lenne gond, de szegény nem valami szép. (és nem is nagyon okos...)

Még nem jött oda hozzám és mondott valamit, de hogyan mutassam ki hogy ő nem az esetem? persze nem bunkó módon.

Ne nézzek oda vagy mi?


Meg miért a fiatalabb lányok néznek meg engem vagy pedig az idősebbek a korombeliek meg nem nagyon?:D

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2016. okt. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de én nem érzem ugyan azt irántad mint amit te,te nagyon szép lány vagy,de sajnos nem menne,ne haragudj.

Valami ilyesmit

2016. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem nézel oda nem?:D huu basszus ez egy nagyon bonyolúlt kérdés volt.
2016. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Honnan tudod hogy nem okos, ha nem is ismered?
2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mesélsz kicsit bővebben róla? :) Megpróbálok segíteni.
2016. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Honnan tudom? Hmm...

Viselkedése ahogy beszél amilyen társaságba van stb...

2016. okt. 17. 20:52
 6/6 anonim válasza:
Ha azon kívül hogy suliban néz, nincs más jele annak hogy bejönnél neki, szerintem nemes egyszerűséggel ne nézd, és akkor úgy is tudja, hogy ez a dolog csődbe ment.:)
2016. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!