Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy tettem. Egy rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy tettem. Egy rossz dolgot, és azóta folyamatosan konnyezek, miért? (Kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Tettem egy dolgot egy masik emberrel,elviharoztam, de par masodpercre ra visszamentem, mert nem birtam ki. Amikor meglattam visszaerkezesemkor csak bamult elore, nagyon szomoru kepet vagva, tudom hogy en okoztam. Sirtam emiatt, megnyugodtam de folyamatosan az a kep ugrik be es folxik a konnyem, mar 4 oraja. Miert? Mivan a lelkemmel? Tudom hogy magam miatt van , de azert kerdezem mert ha esetleg ujra joba leszek a szemelyjel akkor fogok-e tudni a szemebe nezni egy ilyen utan? Magamrol annyit hogy nagyon erzekeny a lelkem, nagyon erzelmes, szeretet igenyes viszont szeretetet ado vagyok, nem vagyok siros (fiu letemre csak-csak) 10 eve nem sirtam mar, de..mondjuk hogy egy fontos dolgot veszitenek el es ezt mar ense birom. Eltudom felejteni ezt es tovabb tudok lepni?

2016. okt. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit tettel.
2016. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És kivel.
2016. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!