Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Van egy srác aki cigizik nem jo irányba halad nem egy suliba járunk 1évvel idösebb stb tegnap az egyik legjobb barátnömmel fotozkodott eléggé sziven ütött halálosan szerelmes voltam/vagyok a fiuba

Figyelt kérdés

és van egy másik aki normális jol tanul stb mindig beszélgetünk is egy suliba járunk 3honnapal fiatalabb alatam jár de nem tudom kivel lenne érdemes ki kezdenem

az elsövel csak egyszer beszéltem másodikkal majdnem minden nap melyiket válasszam?


2016. okt. 23. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Miből gondolod hogy az első nem jó irányba halad?
2016. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt azért gondolhatod ha egyszer beszéltél valakivel az semmit nem jelent. Ha cigizik meg kerüld el főleg.
2016. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom meg lehet hogy drogozik is de engem vonz
2016. okt. 23. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Azzal nincs baj ha cigizik, szerintem. Arról le lehet szokni. A drog már más.. :/ de azt írtad hogy Szerinted, szóval az nem biztos.
2016. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha nagyon tetszik neked, akkor próbálkozz be Nála. Attól hogy dohányzik még lehet nagyon kedves :) ha pedig rossz irányba halad, térítsd vissza a jó útra.
2016. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem de az fáj h barátnömmel sokal jobb viszonyba van
2016. okt. 23. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet beszélni vele, és alakíts vele ki egy jobb viszonyt mint amilyet a barátnőddel ápol. De azt Megkérdezhetem hogy miért tetszik/szereted annyira?
2016. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom vonzodom hozzá
2016. okt. 26. 15:08
 9/9 anonim válasza:
81%

Úgyis a $zar, züllött pasit választottad!! 😠


Nem baj : remélem jól lezülleszt téged, jópárszor megüt, esetleg ájultra ver.

...

A rendes pasi meg - buzgón imádkozom érte - egy gyönyörű barátnőt talál, neked pedig a mecénásod is elveszik.


Jó elqrvulást kék-zöld foltokkal!!

2017. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!