Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj? Mit ronthatta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Mit ronthattam el, és hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a személyiségem nem sok ember számára lenne vonzó. Szarkasztikus vagyok, kicsit talán túlságosan is szókimondó, közvetlen, mindamellett, hogy a beszédstílusom is inkább hasonlít két egymással csak haverságban lévő srácéhoz, mintsem egy mai tizenéves lányéhoz. Korábban épp emiatt fiúsnak tartottam magam, de mostanában próbálom kerülni ezt a jelzőt, mert manapság divat lett, csak épp kisit máshogy.

Ő az osztálytársam. Fiú létére közülünk a legokosabbak egyike (jó, mondjuk középiskolában már TÉNYLEG mindenki igyekszik kihozni magából a legjobbat), nem megfelelő társaságban kicsit visszahúzódó, de amúgy meg kedves és humoros. Korábban úgy vettem észre, hogy ő is érdeklődik irántam, még a közösségi oldalakon is volt pár ilyen közeledő szándékú megnyilvánulása, sőt, a suliban többször odajött hozzám, ami számomra azért furcsa volt, mert osztálytársi viszony ide vagy oda, korábban sosem tett még ilyet. Most meg olyan, mintha kicserélték volna. Konkrétan minden adandó alkalmat megragad arra, hogy tehessen rám valami megjegyzést. A kis buta, amúgy még csak nem is neki címzett favicceimhez is mindig odavet valamit, ami tőle akarva-akaratlan is, de nem esik jól.

Zavar, mert míg tőlem távolodik, másokhoz közelebb kerül.

Gondoltam már arra, hogy megsértettem talán valahogy, de még csak alkalmat sem adott rá, hogy így legyen. Az egyik barátjával az utóbbi két hétben nagyon jóban lettünk, talán rajta keresztül kideríttethetném, mi a gond, de akkor meg adódna neki a kérdés, hogy engem ez miért foglalkoztat ennyire...



2016. okt. 23. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a stílusod!

off

<Szerintem picit próbálod elnyomni az érzéseidet...lehet, hogy úgy érzed,mintha az érzelmesebb megnyilvánulásokkal legyengítenéd magad, de máshogy nem lehet ,,level up"-olni az emberi kapcsolatokban.>


1.Véletlenül nem az zavarja,hogy jóban lettél az egyik barátjával?

2.Lehet,hogy megijedt a stílusodtól és a viselkedésedtől (oh hogy velem hányszor volt ilyen... :D)

3.Otthon valami baj van,játszanak vele a hormonok, etc.

2016. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van az a rossz szokásom, hogy ha nagyon kedvelek valakit, akkor túlzottan is nyitott leszek és a kelleténél jóval többet mesélek, akár olyan dolgokról is, amiket alapból megtartottam volna csak magamnak. Most lehet tényleg nagyon visszafogom magam, de hát azért mégiscsak egy osztálytársról van szó, kellemetlen lenne ha valami rosszul sülne el.


Igazából lehet. De akkor miért velem flegmázik? A megijedést sokkal valószínűbbnek tartom. Végül is, ami nem teljesen olyan mint a megszokott, az már ijesztő. Bár, elég gáz, ha csak most jött rá, hogy hát hoppá, nem jön be neki a stílusom. :D

2016. okt. 23. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Heh. Figyedmán'! Pont mint én csak lányban.

Semmi plusz nem jut az eszembe. Az 1-es jó dolgokat vetett fel...

2016. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!