Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A "barátnőm" miért tehette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátnőm" miért tehette ezt? (lent)

Figyelt kérdés

Mindhárman 14 évesek vagyunk. Középiskolába van nekünk órarendben tánc. Pénteken volt táncunk és a tangót vettük (bár ez lényegtelen). És ugye párban kell táncolni. Az órán eljött az a pont, hogy minden srác választ magának egy párt. Barátnőm mellett álltam. Hozzám az a srác jött oda aki bejön nekem és én is neki. Barátnőmhöz meg az "exe" akart állni. Erre tőlem átrángatta a srácot magához. (szólni azért nem szóltam én se meg a srác se mert a tanárt már sikerült jól felhúznia a csapatnak) Aztán magyaron újra együtt volt az osztály. Mellém ült a srác, de jött barátnőm és átpakolta teljesen máshova. A srác meg nem áll le vitatkozni ilyenekkel, ilyeneken. És órán barátnőm véletlenül elszólta magát, hogy bejövök a srácnak.

Egyikőnk se olyan (én és a srác), hogy leálljunk vitatkozni ilyeneken.

a srác nem tudja, hogy nekem is bejön.

Nektek mi a véleményetek erről? Mit tettetek volna a helyünkben?

14/L



2016. okt. 24. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképp beszélj a barátnőddel!
2016. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztos elküldtem volna a pics*ba a barátnőm, szerintem el akarja venni a fiut tőled
2016. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Jól tetted hogy idézőjelbe raktad a barátnőt!Ez eggggyáltalán nem barátnő.Szerintem próbáld meg minél előbb leépíteni az életedből!
2016. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A kis szemetet állítsd le, a fiúval meg éreztesd, hogy kölcsönös, nehogy a "" "barátnőd""" elvegye a kedvét, türelmét... c: Hajrá
2016. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom, hanyagold ezt az önző, gyerekes, féltékeny lányt és beszélgess a fiúval. Ne várd meg, amíg feladja a fiú a próbálkozást! És ne hagyd hogy egy harmadik senki közbeavatkozzon hogy neked rossz legyen. Az ilyen nem barátnő. Szánalmas
2016. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Találkozzatok valami olyan helyen, ahol nincs ott. Ha tényleg kölcsönösen tetszetek egymásnak, gyere össze vele "barátnőd" háta mögött, aztán hadd egye a penész.

Közétek akar állni, valószínű mert magának akarja a fiút. Hát azért se engedd neki.

2016. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy hagyja abba ezt a viselkedést mert neked tetszik a srác és szeretnél valamit. Már bocs, de nem igazán úgy viselkedik mint egy barátnő.
2016. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Küldd el a csajt a francba...mondd el neki az őszínte véleményedet..ne kíméld, hagy legyen neki ciki aztán pedig ráadáskén gyere össze azzal a sráccal ;)
2016. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem először finoman szólj a lánynak, nehogy még az előtt bosszút álljon, hogy elkezdődött valami a sráccal. Aztán ha már a fiúval érzitek, hogy kezd kialakulni valami, a lány meg "nem javul meg", akkor lehet durvábban is elhajtani.
2016. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!