Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg a kiszeme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a kiszemeltem? 13/L

Figyelt kérdés

még sose beszéltünk egymással, és elhatároztam, hogy még idén erőt veszek magamon és megszólítom.na de mégis hogy? mit mondjak neki? Ő 12, én 13.

Kerüljétek a véleményeket/beszólásokat/nem ide való egyéb hülye válaszokat köszönöm!



2016. okt. 24. 21:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
(Amúgy az irónia kicsit sem erőssége a kérdezőnek)
2016. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
12%
#31 és még mindig Hülye gyerek vagy -.-
2016. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen :/
2016. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
13 évesen sehogy. Ne legyen még "kiszemelted", inkább a tanulással foglalkozzál.
2017. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Úgy látom,itt nincsenek komoly válaszok.Megpróbálok adni neked egyet.Ked ez figyelni,mit szeret.Ha találsz olyat is,ami neked is tetszik,pls sport.Ő is szeret sportolni,meg te is.Akkor kezdj el vele arról beszélni.Találd meg a közös pontot.Remélem tudtam segíteni :D
2017. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Istenem,hogy itt mennyi idióta van... ( tisztelet a kivételnek) Most miért kell letámadni vagy bunkóskodni?

Kérdezőnek : szerintem jelöld be,írj neki valamivel kapcsolatban vagy mondjuk tudod,hogy szereti valamelyik együttest,akkor kérdezz róla stb.

2017. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!