Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki de van barátnője,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki de van barátnője, most akkor mit akar?

Figyelt kérdés
Már fél éve hogy észrevettem és ő is engem. Többször szemezünk és az apró jelekre is figyeltem (visszafordul az ajtóból, titkon felém pillant, megpróbál ott lenni ahol vagyok) aztán s nyáriszünet elteltével sulikezdés után megtudtam hogy már egy éve van barátnője. Azóta ugyanúgy szőlőt nezni, pártomat fogja stb szval én úgy láttam hogy még mindig tetszem neki. Barátnőjét személyesen nem ismerem, és nem is igen találkozhattunk volna mivel ebbe a városba csak suliba jár (nem abba amibe én) amúgy ott lakik ahol a srác (1-2 falura innen). Igazából a suliban sem szokta felhozni ezt a tmát, csak instagramról tudtam meg hogy járnak, ő nem hiszem hogy tudja hogy tudom. Már lemondtam róla, hagytam, de ő ugyanúgy figyelt. Miért nem hagy békén ha egyszer van páratnője?

2016. okt. 25. 22:46
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
100%
Valószínűnek tartom, hogy bejössz neki. Lányokat az összes srác / pasi szokta nézni, ha házas, ha jegyes, stb.. (de persze, nem így, nem ilyen formában, kevésbé feltűnően.. meg nem ennyire "kihívóan"). Lehet, hogy van barátnője, szereti, attól még tetszhetsz neki. Ha téged zavar ez, amit ő csinál, beszéld meg vele, hogy hagyja abba, vagy akkor lépjen, ha akar tőled valamit.
2016. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legegyszerűbb, ha beszélsz vele.

Mivel egyikőtök sem lát a másik fejébe, csak így tisztázhatjátok a dolgokat.

2016. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!