Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Egy olyan fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy olyan fiú tetszik aki végtelenül aranyos, helyes, vicces, stb. De egy idő után úgymond megunja a lányokat és mással akar összejönni. De amugy meg tényleg nagyon rendes.

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Majd kinövi egyszer, de ne várd ki.
2016. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na engem is pontosan ebbe a kategóriába sorolt be egy lány nem olyan rég, és nagyon rosszul esett. Igen, tényleg sokat kavartam lányokkal és nem volt soha rendes, hosszú kapcsolatom. De ez a lány annyira megfogott, annyira magával ragadott a kisugárzása és az egész valója, hogy szinte a feleségemként is el tudtam volna képzelni. Volt egy randink, ami nagyon jó volt, de pár napra rá egy falat épített maga köré és eltaszított magától. Később megtudtam, hogy pontosan ezért, mert félt attól hogy majd játszom vele. Pedig nem tettem volna, abban biztos vagyok.
2016. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre lettek kitalálva az egyéjszakás kalandok...
2016. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
az ilyen srácoknál megy a nagy csajozás, aztán jön egy lány, aki teljesen megfogja őket és leállnak...nem biztos, hogy pont te leszel az,de ki tudja...először érd el h bejöjj neki, aztán viselkedj ugy, mintha nem erdekelne...ez meg fogja lepni...a nem érdekel alatt nem azt értem, hogy ne beszeljetek, hanem néha legyel bunko, neha meg totál cuki...meg fogja lepni, hogy nem kap meg egy csettintésre
2016. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj beflegmázik akkor ott a vége nálam. ez szerintem nem jön be a fiúnak
2016. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok ne foglalkoz a srácal keres olyat aki hasolníthozád és jó tetszik is ha sikerül elfelejtened akkor jól jársz én mivel ilyen vagyok csak mondom most 3 lányt próbálok egyszere elcsávítani ebből 2 akivel sikerülne és legalább 1 pofozna fel ha meg tudná hogy én nem horgászbotal hanem hálóval fogom ki a lányokat csapatostul xD
2016. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha idő után meguja a párkapcsolatot akkor felejcs el
2016. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!