Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Lehetséges, hogy később legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Rövid ideje ismerjük csak egymást, négy napja beszélünk, de én már régebb óta figyeltem őt. Mikor beszélgetünk, nagyon sokszor és sokáig néz rám, valamint mosolyog is, ezt vehetem jó jelnek? Szerintetek lehet később köztünk valami? Még arra lennék kíváncsi, hogy mikor lenne érdemes elmondanom neki, hogy tetszik. ^^ Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. okt. 28. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Van esélyed nála :) , viszont ha csak pár napja beszéltek, akkor inkább ne rohand el a dolgot, mert elrontod. Ismerd meg jobban.

Lehet, hogy a természete morgós, pesszimista, de lehet az is, hogy tök ari, meg minden.

Régen nekem is mikor tetszett egy fiú, akkor azt szintén alig ismertem, és csak a kinézetre adtam.

Viszont aztán a belsőből ítélve megismertem egy sokkal rendesebb srácot.

2016. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddigiek alapján nagyon rendesnek tűnik, aranyos, kedves és még vicces is. :) Van egy kis egója, de engem az nem zavar. :'D Köszönöm a választ! ^^
2016. okt. 28. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki jeleket előbb. Mindig keresd a figyelmét próbálj a kedvébe járni. Kérdezz sokat tőle, legyél figyelmes és érdeklődő.
2016. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a tanácsokat. Igyekezni fogok így tenni. :33 Jöhetnek még válaszol, mások véleménye is érdekel! :)
2016. okt. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!