Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most várjak vagy én írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most várjak vagy én írjak neki megint?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki eleinte nagyon nyomult rám, én meg nem tudtam mit érzek és akkor mondtam h nem érzek többet barátságnál mert nem akartam feleslegesen hitegetni. Most kis idõvel rájöttem hogy nagyon hiányzik és vele akarok lenni, mostanában is beszélünk csak nem olyan sokat. Legutóbb felvetettem hogy találkozhatnánk és mondta is h az jó ötlet csak neki a hét eleje nem jó (mondta is h miért) ekkor konkrétat nem beszéltünk meg. Most várjak amíg õ ír vagy írjak én neki megint?

2016. okt. 29. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Írj neki, hogy azóta gondolkodtál rajta. Mondd meg hogy most már többet jelent számodra.
2016. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezt szemelyesen mondanam mar el neki. Utoljara 5 napja beszeltunk. Majd ha o nem ir akkor ha irok neki amikor mar tudom h szabad az igy jo?
2016. okt. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!