Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag, befolyásos családból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, befolyásos családból származó fiú vs. Középszerű vagy inkább átlagos lány: megéri kockáztatni és kezdeményezzek vagy inkább ne is erőltessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves lány vagyok. Van egy fiú akivel régebben szintén egy suliba jártunk és most megint össze hozott a sors minket. Nagyon, nagyon tetszik nekem. Teljesen az ideálom. Nem tudom, hogy szerelmes is vagyok-e belé(tényleg nem tudom...:o), mivel még sosem volt barátom, így nem ismerem az érzés. Azt sem tudom, hogy valójában mit érzek iránta, de egy biztos. Tényleg nagyon tetszik és nagyon összepasszolnánk(legalábbis szerintem). Személyiségileg is( ahogy sikerült megfigyelnem), külsőleg is..minden módon illenénk egymáshoz. Iskolában mindig nézeget felém. Én sajnos nyúl vagyok és sosem merek felé nézni. Akárhányszor elmegyünk egymás mellett én amint meglátom, elpirulok és inkább leszegezem a fejem. Hű de béna vagyok!A csodás periférikus látásom segítségével veszem észre ahogy bámulgat engem :) Eddig minden happy, viszont van egy nagy böki. Ő egy nagyon gazdag és befolyásos család legifjabb sarja míg én hát..én meg én vagyok.. Átlagos :) Neki még a barátai is úgymond "elitek". Úgy érzem, hogy ha valami csoda folytán sikerülne összejönnünk akkor a családja úgy tekintene rám mint "a szegény kis csitrire akit mindennel elkell látni és tuti, hogy a pénzünkre hajt". Szerintetek inkább hagyjam a francba ezt az egészet, hogy megpróbáljam valahogyan is felkelteni a figyelmét a legénynek? Vagy esetleg volt valaki aki ugyanilyen helyzetbe jutott és a végén boldog párkapcsolat lett a vége? Arra gondoltam, hogy Valentin-napkor küldök neki egy kártyát( sulinkban szokás), de nem hiszem, hogy lesz merszem ráírni a nevem. Nyúl vagyok. Jajajajaj. Ne haragudjatok, amiért ilyen összecsapott lett az egész, de még én sem értem magam. Nézzétek el. Teljesen összevagyok zavarodva.

Elsősorban véleményekre lennék kíváncsi és tanácsokra. Jöhet hideg-meleg egyaránt. Mindenből lehet tanulni! (Kivétel amiből nem)

KÖSZI A VÁLASZOKAT!



2016. okt. 30. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én csak figyelmeztettelek, hogy sajnos ilyenek is vannak.Pár napja olvastam a srác szövegét.Undorító volt!!!

Persze nem mindenki egy forma és nem általánosítok, de mindenre készülj fel!

Minden esetre sok sikert! :)

#7 voltam.

2016. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
51%
nem éri meg
2016. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!