Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de még nem ismer engem. Viszont ma van a szülinapja, ráírjak csak annyit hogy boldog szülinapot?

Figyelt kérdés
Szerintetek örülne neki? :D
2016. okt. 31. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lánytól függ.

Nekem, amikor egy 2 évvel fiatabb gyerek írt így a semmiből, csak annyit írtam, "kössz". (Elötte pár héttel azért írt rám, hogy nagyon szépen kér, kövessem meg instagramon, és hülyeségeket írkál ki az adatlapjára)

Viszont amikor az írt, akit titokban lestem mindig, nagyon boldog voltam.

Döntsd el te, melyik fajta fiú vagy.

Ha se nem gondolod, hogy tetszhetsz neki, sem olyan gázos nem vagy, mint az első, valószínüleg egy kedves gesztusnak fogja majd fel. De még abból is lehet valami.

2016. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 31. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Irjal ra nyugodtan en velem is ez volt ramirt egy fiu kulon chatbe a szulinapomon es azota is beszelunk es mar taliztunk is ugyh hajra ;)
2016. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze abbbol baj nem lehet! Maximum nem lesz vevo ra, de akkor tudni fogod, hogy nem jossz be neki es akkor mar is elorebb vagy! 26N ☺
2016. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!