Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Internetes udvarlás, tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes udvarlás, tanácsok?

Figyelt kérdés
Kb. két hete ismerkedtem meg a neten egy lánnyal. Nagyon hamar megtaláltuk a közös hullámhoszt, órákig megy a pofázás, sokszor random dolgokról. Már megbeszéltük, h talkszunk, csak közben eltörtem a lábam, és most itthon ülök gibszben, de ő mondta, h szívesen vár. Én viszont nem szeretném, h elveszítse az érdeklődését, szeretnék neki kedveskedni. Minden nap megdícsérem vmiér, bókolok neki, de nem töményen, h ne veszítse el a varázsát. Szoktam neki elköszönés előtt verseket küldeni, aminek mindig örül. De többet szeretnék még nyújtani, ám nincs már ötletem, h így a neten keresztül mivel tudnék már neki kedveskedni. Van ötletetek? 19/F

2016. nov. 1. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet egy csokor rózsáról.. egyébként szerintem már mindent megtettél amit neten keresztül lehet. :3
2016. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!