Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ha lattok/ismertek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha lattok/ismertek egy magabiztos lanyt, az titeket eltantorit attol, h probalkozzatok?

Figyelt kérdés
Kinel probalkoztok be elobb, akirol sugarzik a hatarozottsag, vagy az ellenkezoje?
2016. nov. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellenkezője. (nálam)
2016. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhum ertem :)
2016. nov. 1. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól ragadtad meg a kérdést. Elgondolkodtató. Mivel továbbra is önértékelési problémákkal küszködök, emellett kissé aszociális is vagyok, ezért van rá esély, hogy egy ilyen személyiség elriasztana. Viszont ha látnám rajta, hogy nem utasítja el a jelenlétemet pl egy társaságban, esetleg mutatna egy minimális érdeklődést ( testbeszédből is látható lehet), akkor már megfontolnám, hogy érdemes-e próbálkozni
2016. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom h fiukat kerdezel, de en ugy erzem - magabiztos, temperamentumos lanykent - hogy a fiuk nagyon is megijednek. Az biztos, h sokan nem birjak elviselni az eros noi szemelyiseget. Nem azt mondom, h minden fiu egy nyul, veletlenul sem szeretnek altalanositani, viszont 10/7 nemet mondana egy ilyen tipusu lanyra. Jobban szeretnek iranyitani es vedelmezni. Nem tehetnek rola, osztonosen jon.
2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a határozottabb lányokat. Sokkal jobban, mint azokat, akik mindenre 'nem tudom'-mal válaszolnak, és nem képesek mindennapi döntéseket meghozni. 15/F
2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!