Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Netes ismeretségből szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismeretségből szerelem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerem és eddig minden nap beszéltünk. Nem lakik tőlem messze, és meg is beszéltük hogy playiten találkoztunk. Sokszor "vitatkozunk", de ennek ellenére én mégis úgy érzem mintha ez több lenne mint barátság (persze csak a részemről)

Tett már pár utalást arra hogy ő is így érezne, de ezek nem voltak komolyak.

Azt tudom hogy szeretne valakit, és hogy elszomorítja a dolog hogy nem jön be senkinek(nem az a tipikus 2k16 páwab*zi)

És annak ellenére hogy még sosem láttam(es szerintem ez a legjobb benne), képes voltam beleszeretni a tulajdonságaiba(?)

Egyszerűen rettegek attól hogy egyszer csak megun és nem beszélünk többet, mert nekem ez nagyon fontos.

Nem merem ezt elmondani neki, mert felek hogy rossz néven venné.


2016. nov. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem így alakult ki egy másfél éves kapcsolatom. Lehet olyan derül ki személyesen amit eddig nem tudtál és nem túl előnyös és ha addigra beleszeretsz nem biztos hogy tiszta fejjel fogsz gondolkozni, ha túl sokáig húzzátok a találkozót.
2016. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom , de neki nem olyan fontos ez a találkozás mint nekem.

Bár önbizalomhiányos vagyok eléggé, utálom a külsőmet, ezért picit félek:c

2016. nov. 2. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle személyes találkozót ha úgy van és akkor valld be neki.
2016. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!