Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tegnap ráírtam egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap ráírtam egy lányra aki tetszik, és tök jól elbeszélgettünk, akkor ismét nekem kéne írnom, vagy várjak rá? Ha én írok az nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés
Egyébként a suliban szoktunk szemezni, meg nevet akkor is ha nem is túl vicces amit mondok. Szóval úgy érzem alakul köztünk valami. A Facebook beszélgetés során ő is kérdezgetett, tehát nem rázott le. Mit tegyek? 16/f

2016. nov. 2. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdemenyez
2016. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem nyomulás:)) Nyugodtan írj neki
2016. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki te. És ne csak most. ha úgy látod hogy nem idegesti akkor többször is.
2016. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha írsz te neki 3-4-5 alkalommal, de ha mondjuke gy hétig csak te írsz, utána hagyd kicsit, nem kell loholni se utána.
2016. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki mindenképpen szerintem, nekem is volt, hogy írtak pár alkalommal, utánna pedig már annyira jól elbeszélgettünk, hogy én is írtam, és ebből most már hetek óta folyamatos beszélgetés van. Nem nyomulás egáltalán, ha tényleg látod, hogy kedvel. de ha ilyen egy szavas válaszokat ad, akkor inkább hanyagold. 15/l
2016. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írjál rája.
2016. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan.
2016. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!