Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha a lányok, akiknek szoktátok nézni a netes képeiket, látnák, hogy ki nézi a fb-jukat, instájukat?

Figyelt kérdés
Abbahagynátok vagy néznétek tovább őket?

2016. nov. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most miért hagynám abba, nem azért teszi fel az interwebsre a képeit, hogy a világ/szociális háló ismerősök lássák, megnézzék?
2016. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóó, de mondjuk, ha látná, hogy pl. vannak olyan srácok, akik naponta és mindig ugyanazok, akkor rájönne, hogy kik "érdeklődnek" iránta. :D
2016. nov. 2. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy átlagos kinézetű vagy annál dekoratívabb lány úgyis tudja, hogy az ismerős srácok többségét érdekelné, szívesen nézegetik a képeit.

Szerintem inkább az lenne megdöbbentőbb a lány számára (bár logikusan gondolkozva talán ez sem az), hogy random ismeretlen srácok is bújják a képeit, pedig életében nem látta őket.

2016. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyanús lenne, mert szinte csak este nézegetem... oO
2016. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!