Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik,de még nem beszéltünk êlőben.Egy iskolába jártunk,és most ballagott el.Mikor még ott volt,észrevettem hogy ő is néz engem,m eg ilyenek.Aztán elballagott,és ennyi.

A barátnőm elkezdett vele írogatni facebookon,és még videichateltek is,pedig a barátnőmnek barátja van...lehet hogy túlreagáltam ezt de rosszul esett hogy tudja mennyire tetszik és ezt csinálta.

Szval bejelöltem,de nem tudom hogyan kezdjek bele,persze köszönés meg minden,de valamilyen témáról vagy valami...nem szeretném ha rögtön levágná hogy odavagyok érte :D

Én 13 a fiú 14.



2016. nov. 3. 12:59
 1/2 anonim válasza:
Kérdezd, hogy mi a helyzet vele mostanság, hogy mennek a dolgok. És akkor már megy minden magától. :)
2016. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj iránta, hogy sportol-e valamit vagy ilyesmi. Kedvenc film, kedvenc együttes.
2016. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!