Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a legalkalmasab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legalkalmasabb lefolyása egy szerelmi folyamatnak? Meddig randizgatnak a párok, mikor fekszenek le először?

Figyelt kérdés
Szerintetek is jobb ha az elején picit elhúzzák pl többet randizgatnak hogy tovább tartson a szerelem?

2016. nov. 5. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom... Ez pár függő. Számomra kellene olya. 5-6 hónap szerintem hogy lefeküdjek valakivel (nem volt még párkapcsolatom) . 17/L
2016. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Mi a párommal lassan 2 éve vagyunk együtt de úgy érzem az elejét elkapkodtuk. Januárban vallottunk egymásnak szerelmet és márciusban feküdtünk le. Így utólag belegondolva jobb lett volna várni, de neki még így is lassú volt a tempó. :/ 20/L

2016. nov. 5. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért is írtam, hogy ember függő. Én pl nem tudnám még ennyi idő alatt átadni magamat valakinek, de ő más.
2016. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!