Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondtam annak a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondtam annak a fiúnak, aki tetszik, hogy aranyosan mondott valamit, azzal elvágtam magam nála?

Figyelt kérdés
Mondott valamit, amire azt mondtam, hogy ez de aranyos volt. Kicsúszott a számon, mert nevetés közben mondtam. De egy fiú barátom azt mondta, hogy nagyon gáz, mert ezt a fiúk nem szeretik. Mit gondoltok? (Aki tetszik 16/f, én 17/l)

2016. nov. 5. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

fiúnként változó


de szerintem nem gáz


én örülnék neki ha egy lány ilyet mondana nekem :D

2016. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem is személy függő. Nálam hangulatfüggő, hogy mit reagálok rá, de alapvetően örülök neki.
2016. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen besértődik, akkor valószínűleg egyébként sincs értelme foglalkozni a sráccal :D
2016. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiú barátod homokos szerintem, egyetlen embert sem ismerek, aki ennyitől "elvágja" az adott lányt.
2016. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Gáz.

Általános fiúlogika:nem kaphatom meg->kell

Rájövök hogy tetszem neki ->megkaphatom->nem kell.

2016. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%
Én örülnék neki ha az a lány tetszik nekem
2016. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Cuki aranyos kedves es a hasonlo szavak altalaban azon lanyok szajat hagyjak el, akik nem akarnak baratsagnal tobbet egy fiutol. Friendzone jelei ha ilyet mondanak egy fiunak. De nyilvan ez valtozo szemelyenkent is, mert ha valaki rendszeresen ezt kapja es tenyleg csak barat marad azzal a lannyal, akkor mar ha a kovetkezo lany is ezt mondja neki akkor mar arra gondol hogy na bammeg ennel is friendzoneban vagyok.
2016. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!