Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves vagyok és beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és beleszerettem a gitártanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Instagramon figyeltem fel rá, ugyanis ő kezdeményezett azzal,hogy lájkolta pár képemet. Később írtam neki, hogy tud e tartani nekem különórákat és mondta, hogy persze másodállásban tanít is másokat. Elmentem hozzá, és nagyon egy hullámhosszon voltunk, és éreztem, hogy a szimpatizálás valamilyen szinten kölcsönös. Persze azt tudni kell, hogy ő jóval idősebb nálam, 27 éves, és van barátnője elég rég óta. Eddig még sose mesélt róla, csak egyik ismerősöm által tudtam meg a dolgot. Nem volt semmi köztünk még, de valahogy mindig érzem azt, hogy lehetne több is, de nagyon bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. Az biztos,hogy bír engem, mint embert, és szinte mindig érdeklődik felőlem, és ha baj volt, eddig mindig számíthattam rá, de nem tudom, hogy nekem mit kéne tennem ahhoz, hogy több legyen köztünk, és azt se tudom eldönteni, hogy érdemes e lépnem valamit ezzel kapcsolatban. Érdekelne a véleményetek, előre is köszi.

2016. nov. 12. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van barátnője, és mivel nem vagy szemétláda, így nem is fogsz lépni legalábbis remélem, hogy nem vagy az. Másrészt attól, hogy számíthattál rá eddig és lájkolta a képeid nem biztos, hogy szeret téged. Ha ő nem is kezdeményezett eddig akkor megint csak nem lenne szerencséd lépni. A legjobb az lenne, ha ezt hagynád.

18F

2016. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, ráadásul már elég régóta akkor szerintem ne szakítsd szét őket. Főleg úgy hogy nem vagy biztos abban hogy mit érez..
2016. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szernted keress egy másik pasit, ugyanis már "foglalt"!

Egyszer megtalálod az igazit!

2016. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!