Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek mennyire jön be,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire jön be, ha egy lany káromkodik?

Figyelt kérdés

Szoktam káromkodni elég sokat es lany vagyok. Próbáltam leszokni róla, mert tisztában vagyok azzal, hogy egy lányhoz nem igazán mennek a csúnya szavak. De egyszerűen nem ment. :( Nem azért karomkodok, mert szerintem menő, hanem egyszerűen megnyugtató. Mennyire jön be nektek egy ilyen lany? Tippeket is szívesen fogadok azzal kapcsolatban, hogyan szokjak le erről a beszédről! :)

Előre köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 13. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Engem egyáltalán nem zavar ha egy lány káromkodik. Jó ne minden második szava az legyen de simán belefér. Énis szoktam, akkor ő miert ne tehetné? 17/F
2016. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2016. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Káromkodhat, ha azt nem trágár szavak segítségével csinálja. Alapjában engem taszít, mert én nem használok ilyen szavakat.
2016. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért nem minden második szavam káromkodás, de szoktam
2016. nov. 13. 10:22
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a művelt és kultúrált emberek társaságát preferálom, így eléggé gusztustalannak tartom.Ha néha 1-2 szót elejt valaki az nem zavar, de ha sokat káromkodik, az már igen.

Nem jön be az alpári stílus.Ha ilyen személlyel kommunikálok és sokat káromkodik, igen valószínű, hogy hamar megunom a beszélgetést és ilyennel amúgy sem szívesen társalgok.Nem tudom hány éves vagy, de jobb esetben majd kinövöd.Mit tegyél ellene?Művelődj, kultúrálódj, az majd segít!

2016. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
#5 egy művelt és kulturált ember is káromkodhat. Persze, nem az a jellemző, de én ismerek ilyet.
2016. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Undorító ha egy lany karomkodik egyfolytában, inkább legyen cuki
2016. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

#6!

Fuss neki még egyszer!

2016. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem elég művelt vagyok, hisz 14 évesen mindig kitűnő voltam a suliban, meg olvasni is szeretek, ha az idom engedni. Csak olyanokat szoktam káromkodni, hogy pl. csapatban dolgozom es jól megy nekünk a feladat, en meg:

Hasítunk, mint bálna (nem trágárul írva) farka az iszapot!

Ez már gáz, vagy vicces?

2016. nov. 13. 11:00
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Ez semmi...; a ku.rv@ édes @ny.ját.... :DDDDD


Csak az csúnya, amit már a gyk is kiszúr :D

2016. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!