Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nehéz elválasztani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz elválasztani a baráti közeledést a szerelmi közeledéstől egy lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki hát tetszik, igazából eddig nagyrészt inni jártunk el, ketten, sokat beszélgettünk, nagyon jó fej, de nem tudom, hogy barátilag, vagy máshogy probál közeledni. Lányok, nektek ez miben különbözik, illetve srácok, ti hogy döntitek el? 17/F

2016. nov. 13. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap felvetette, hogy menjünk el máskor is vásárolni, ennni, ilyenek.
2016. nov. 13. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan a szemebe neztem, v akar most barmikor, akkor lattam/latom, hogy mi a helyzet...de am ez teljesen személyfüggő. Nekem pl a lanybaratom egesznap fogja a kezem, megsincs semmi...
2016. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nem mondod :D ***** válasza:
Ha tetszik neked, szedd már elő a tököd és ragadd meg a lehetőséget, kezdeményezz te! Ne arra várj, hogy most vajon mit fog lépni...mert ha vársz, akkor nagyon hamar fog jönni az, hogy azt a kérdést írod ide ki: "nem léptem és most mással jár..."...és hidd el, az nem az ő hibája lesz.
2016. nov. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadtul lelki állapot és személy függö.

Pl szeretethiányos azt is hiheti egy sziából "uuuh feleségül vesz!!" de önbizalomhiányos azt is, hogy "mosy komolyan velem akar barátkozni?"

Ismerd meg tölts vele több idöt... De amugy az is lehet, hogy csak szexelni akar.

2016. nov. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!