Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális vagy beteges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangócska kérdése:

Ez normális vagy beteges?

Figyelt kérdés

18F vagyok a barátnőm pedig 16L.

lassan 2 éve hogy együtt vagyunk, nagyon jól kijövünk egymással. Féltékenység gondolom minden kapcsolatban van, de a miénk kicsit érdekesebb...

Szóval a barátnőm és féltékeny ha lányokkal beszélgetek vagy találkozok emiatt nem is találkozok más lánnyal mert nem is érdekelnek tulajdon képen.

Én egy műszaki iskolába járok ahol ugyebár kb 2000 fiú mellett akad durván 20-25 lány lehet hogy túloztam is.

A barátnőm világ életébe fiúk között nőtt fel fiúsabb is kicsit nem ez a "nyávogós pláza cica műköröm tip-top" stílus....

A barátnőm is abba az iskolába jár ahova én is szóval az osztálya így néz ki 25 fiú és 3 lány vele együtt...

Nekem ugyebár meg kell értenem, hogy fiú osztálytársai vannak fiúkkal van folyton de iszonyatos féltékenység düh,harag tud elkapni amikor megölel egy másik srácot amikor kadett avató próbán kell bent maradnia szintén fiúk között alig pár lánnyal, vagy ha a fiú osztály társairól beszél vagy ilyesmik.

Nagyon nehezen tudok ezeken túllépni, persze ezt nem mutatom ki mert ezek miatt már nagyon sokat vitáztunk és tudom hogy meg kell értenem.. de normális ez vagy ez már beteges?


2016. nov. 21. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj barátom:) Normális...Miért ne lenne?

Ő elvárja, hogy te ne beszélj más lányokkal, de ő ölelgethet más fiúkat?:) Ne legyél nekem vak, ne hagyd, hogy az legyen amit csak ő akar.. ebből csak neked lehet bajod, én a helyedben elbeszélgetnék vele erről, hogy akkor te miért is teszed azt amit.

2016. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki,hogy ha már te nem barátkozhatsz,találkozhatsz más haverlányokkal, akkor ő se ölelgessen más srácokat. Ez így nem fer.

Én is elég féltékenykedős típus vagyok, de nem tiltom meg a barátomnak a másik nemmel való érintkezést. (Egyrészt nincs értelme, sokkal jobb, ha megbízik benned, te is benne)Mondjuk mióta új munkahelye van, szinte egyáltalán nem találkozik csajokkal.

Én meg nem igénylem más srácok társaságát, de néha beszélek egy-egy közös haverunkkal, vagy kicsit távolabbi baráttal.Látom,hogy azért néha figyeli,mit beszélünk,vagy magamtól mondom, hogy mizu :D

19/L 22/F 1,5 éve együtt, fél éve együtt is élünk.

2016. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már, de azért a műkörmöt le szólod xD
2016. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dikk

Sajnállak xD

Mi az,hogy ő ölelget más kölyköt te meg ne is beszélj más lányokkal? Dikk

Mond csak el neki,hogyha nem akarja,hogy mással beszélj akkor ő ne öleljen meg más fiút.

Ha ki akad,akkor szard le,mond meg neki,hogy ez így neked nem jó,vagy változtat vaalmi magán vagy ennyi.

Ha meg nem változtat hagyd..jobban találsz.

2016. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valamit* jobbat*

Bocs xd telefon.

2016. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!