Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mikor fiatalabb voltam, volt egy nagyon jó fiú barátom. Ahogy telt az idő, beleszerettem. Kiderült, hogy az érzés kölcsönösnek bizonyult, össze is jöttünk. Az elején minden rendben volt, boldoggá tett engem. Majd szakítottunk. Bennem azalatt az idő alatt egy olyan szintű kötődés jött létre, amit a mai napig nem tudok teljesen megszüntetni. Az első elválásunk után többször próbálkoztunk, de sosem jött össze. Minden egyes nap eszembe jut. Ő úgy udvarolt nekem anno, közeledett felém, ahogy más eddig sosem. Velem van a baj, mert őt keresem mindenhol. Pedig nem kéne. Viszont más egyszerűen nem képes hatni rám.

Mit kéne tennem?


2016. nov. 21. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz az ellen, ha szeretsz valakit, de remélhetőleg idővel elmúlik. Más lehetőség nincs. 😔
2016. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad és ne ragadj le a múltnál!Ismerkedj, barátkozz!Majd túl fogsz lépni rajta, de ahhoz akarni is kell.

Ha gondolod, írj!

2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsö örök emlék marad mindig. Elsöre szinte mindenből emlékszem 6 éves korom után.
2016. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!