Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az osztálytársamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az osztálytársamba és nem tudom mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akibe szerelmes vagyok. Tavasszal történt az hogy valaki azt kezdte terjeszteni az én nevemben hogy járunk pedig ez nem volt igaz. Azóta kiderült hogy ki volt, de a lány még mindig nem nagyon akar szóba állni velem de még mindig szeretem. Mit tegyek? Légyszi segítsetek 16/f
2016. nov. 22. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem tetted már fel egyszer? Szinte biztos hogy ugyanezt olvastam.


Szerintem engedd el... az ilyen szarkavarásokból sosem tudsz jól kijönni, ha nem áll szóba veled akkor pedig ő nem érez irántad semmit.

2016. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Plusz, hogy az osztálytársad. Nem kezdünk osztálytársakkal, amiért házi nyúlra sem lövünk.
2016. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!