Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ujra belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ujra belém szeressen?

Figyelt kérdés
2éve ismerjük egymást,ő két évig szerelmes volt belém, én 3szor nemet mondtam neki..azota bele szerettem és most 3honapja együtt voltunk de szakitottunk mert azt mondta hogy érzi hogy szeret még csak már nem annyira mint ezelött..meg hogy nem velem van a baj hanem vele..nem tudja hogy mi van vele és miért érez igy..nem akar elvesziteni egyszer azt mondja egyutt akar megint lenni,egyszer meg hogy maradjunk csak baratok.. talán rámunt?? Vagy miert erezhet igy?:( hogy érjem el hogy ujra annyira szeressen mint ezelött. 17/l

#Tini-fiu-lány-párkapcsolat-szerelem
2016. nov. 22. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csak összevvan zavarodva és nincs tisztába az érzéseivel.Próbáld meg a helyébe gondolni magad.Véleményem szerint próbáld meg megbeszélni veled, mert a se veled se nélküled kapcsolatnak nincs sok értelme. 16/l
2016. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsánat a félreírásokért hosszú napom volt!:D
2016. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem könnyű esetek a lányok :D
2016. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd.

Keress mást. Jobban jársz!

L

2018. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!