Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem néhány hónapja, amikor megtudta hogy nekem barátnőm lett akkor sokat sírt és nagyon hiányoztam neki. Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy? Elvégre szakított.

Te pedig jobb lenne, ha a barátnőddel foglalkoznál, nem az exeddel. Vagy ha nem szereted a barátnődet, akkor ne legyél olyan aljas, hoghy érzelmileg átvered.

2016. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van barátnőd, az meg csak egy ismerős, max legjobb barát akivel régen több volt, de már nincs..
2016. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nincs barátnőm, szakítottam vele azóta.
2016. nov. 26. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

De egy kis g€ci vagy..

A régi barátnőd háta mögött lesz egy új majd azt is ott hagyod és most vissza akarsz menni az elsőhöz?

Hallod,olyat ütnék nálad..

Inkább ne keresd a lányt,jobb lesz neki ha egy ilyen kis sz.a.rházi korcs nem keresi:)

2016. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ember, volt egy barátnőm aki szakított velem, és utána jöttem össze mással, nem egyszerre a kettőt...
2016. nov. 26. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:

"A barátnőm szakított velem néhány hónapja, amikor megtudta hogy nekem barátnőm lett"

Ezt teljesen mást mond nekem xd

2016. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ott egy vessző XD, nem vagyok az a megcsalós fajta.
2016. nov. 26. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a vessző kb semmit sem jelent xd

Nice try

2016. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy vágod hogy rajtad kívűl mindenki felfogta?XXDD
2016. nov. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!