Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác aki nagyon bejön nekem, de nem tudom eldönteni, h én tetszek e neki. Nagyon jófej fiú, csak az a baj, h mindenkivel... Szóval velem is iszonyat rendes, a suliban szoktunk beszélgetni, van közös dalunk (igen, erről ő is tud), van olyan játék amivel direkt egyszerre szoktunk játszani, meg például egyik nap mondta, h tegyük össze a kezünket, mert meg akarja nézni mekkora.. Írni nem nagyon szokott nekem, én meg nem akarok, mert félek, h nyomulósnak tartana, meg untatnám... A barátaim szerint bejövök neki, de én meg úgy látom, h inkább más... Szóval leginkább FIÚK véleménye érdekelne, hogy egy srác mit érezhet amikor ilyeneket csinál...

Na, köszi, h elolvastátok, kérlek segítsetek!



2016. dec. 4. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Magamból fogok kiindulni: a kézméret és a közös dal nem utalás. És ha beszélni akarsz vele, akkor írj neki. Ha nyomulósnak tartana, azt te is látnád. Meg szerintem ha sokat szokott fent lenni, akkor simán tudnál vele dumálni.
2016. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de itt már csak az a kérdés hogy te is fiú vagy? :) Ha fiú vagy én eléggé hülye vok mert én zavarba jönnék, 17/F vok és meleg, de én örülnék ha összeérne a kezem azzal a fiúéval aki nekem nagyon bejön! ^-^ Nah ez értelmes volt... A lényeg annyi hogy hülye vok ezért beképzelnék magamnak mindent és itt már csak két felé vezet az út, vagy te is bejössz neki vagy nem, valahogy próbáld meg figyelni hogy mikor hogy viselkedik és erről csinálj a fejedben ilyen táblázat szerűséget amivel összegzed, figyeld meg azt is hogy mit hogyan kivel mit csinál, ha többet beszélget valakivel az azt jelentheti hogy nagyon jó barátja, de ha veled is eleget beszélget és ha úgy veszed észre hogy ad le néhány jelet, nem árt figyelembe venni szerintem, nálam az volt hogy egy fiú a sulimból mindig mosolyogva köszönt rám, én meg lefele szegezett tekintettel vagy oldalra néztem és úgy köszöntem vissza, nem igazán merek az emberek szemébe nézni mert nem szeretem a hosszas szemkontaktust. Ha sokszor rád néz az is csak egy jel. De én nem tudtam eldönteni hogy hülyeségből csinálja-e vagy hogy akar-e valamit, így hát hagytam az egészet annyiban, nem az a kockáztatós típus vagyok, de mint tudjuk kockáztatás nélkül nincs nyerés! ;)
2016. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok,,xD
2016. dec. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!