Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Annak aki tetszik nekem (a "legjobb barátom) van 2 kiszemeltje az egyik (x) sokkal idősebb és buroklakó a másik (y) pedig egy igazi facebook ku*** aki mindenkivel lekezelően beszél és próbál oltogatni. Egyszer már elmondtam neki h szerelmes vagyok belé de sztem nem esett le neki és azt mondta, hogy csak barátságot akar. Mit tegyek h belémszeressen?

2016. dec. 4. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni... Ha nem szeret, nem szeret. Maradjatok barátok!
2016. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmondtad neki és ő csak a barátod akar lenni akkor ennyi, nincs mit tenni. Nem kényszerítheted őt arra hogy szeressen.
2016. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es, ez így van. Ha pedig esetleg sajnálatból lenne veled, hosszú távon annak sem lenne jó vége. Maradjatok barátok, alakult már barátságból szerelem, sőt olyan is, hogy mire az egyik beleszeretett, a másik kiszeretett belőle. De kényszeríteni nem tudod sajnos, hogy beléd szeressen.
2016. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!