Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talán mégis bejön az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán mégis bejön az osztálytársa? HA tavaly folyamatosan piszkált az tényleg azt jelenti, hogy egy fiú így muataja ki a tetszeset?

Figyelt kérdés
Novembertől júniusig piszkált egy srác az osztályban, de tényleg bármit csináltam vagy mondtam volt legalább egy megjegyzese. Akkor páran felvetettek, hogy tetszem neki, de hülyeségnek tartottam. FIÚK, ha tetszik egy lány szoktatok hasonlót csinálni?

#fiú #piszkálódás #tiznévesek
2016. dec. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nem olyan érettek ugyan olyan korban mint a lányok (tisztelet a kivétel)igen igy nyílvánitják ki 14/l
2016. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát személyiségemből adódóan nem nagyon szoktam piszkálni sem azt aki tetszik. Ha tetszik valaki, akkor keresem a társaságát meg próbálok neki kedveskedni. Egyébként alapvetően mindig vannak szarkasztikus, néha gúnyosnak tűnő megjegyzéseim, de ez nem az jelenti hogy tetszik valaki, egyszerűen csak így tartom távol magamtól.
2016. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

#1 nagyon okos vagy ez igen.

Nem jelenti azt. Én pl azokat piszkálom állandóan akik irritálnak. Pl van egy évfolyam társam aki irritál ezért minden közös órán a lehető legjobban felidegesítem mert jó látni azt ha az akit utálsz idegeskedik.

2016. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 okosóra ***** válasza:
#3 neked is igazad van ugyna ezt csinalom oszt tars nommel csak en minden oran ha barmit csinal kiidegelem meg ah tetszik egy csaj altalaban olelgetem meg szebben koszonok neki mimt masnak meg bokolok neki
2016. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!