Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minkuci16 kérdése:

Miért viselkedik így egy fiú?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. (Tudom, nem kell elsietni, meg stb)

eddig mindig ha tetszett valaki, elkezdtem figyelni, hogy ad-e jeleket, meg hasonlók. És ezt most is így van.

Bejelöltem Facebookon, mert már egy ideje figyelt és tényleg figyelt, és mivel nekem bejött, a barátnőm unszolására megtettem. Mikor visszajelölt, életem legszebb pillanata volt. Aztán ma elkezdett furán viselkedni. Nem köszönt vissza, etc. Nemrég megnéztem az adatlapját és kitörölt az ismerősei közül.



#szerelem #pestigyerek
2016. dec. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nem lenne. Ez elutasítás.
2016. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megijedt esetleg, hogy Te akarsz tőle valamit?
2016. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fura *_*. Szerintem semmi jót nem jelent. Ha tetszenél neki, őt is "boldogsággal" töltené el hogy ismerősök vagytok.


Esetleg nem lehet olyan oka hogy rengeteg mindent osztogatsz meg s idegesítette?

2016. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem berezelt.
2016. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!