Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megengedjem e neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem e neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok van egy barátom már egy éve és nagyon szeretem ő is nagyon emgen

És elkezdett simogatni lent....

És engedjem e neki?

Tudom most rengetegen azt fogjátok mondani hogy kis taknyos vagyok stb...

De nem tehetünk róla

A világ változik

(Szó sincs arról hogy lefeküdjek vele ,azt majd 1,2 év múlva akarom)

Szóval kérlek titeket normálisan válaszoljatok:)

Előre is köszönöm!:)



2016. dec. 11. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Eloszor is a vilag tenyleg valtozik. A mi korunkban 14 evesen egyaltalan nem terveztunk 1-2 evvel elore. Ennyi idosen mar reg tuljutottunk a simogatason, es inkabb lefekudtunk egymassal.
2016. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor nen baj?
2016. dec. 11. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 1 éve együtt vagytok, nem. De még tényleg ne legyen több ennél.
2016. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lesz több, nen is akarok többet
2016. dec. 11. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátod mennyi?

Hát szerintem amíg nem mentek tovább, addig nem baj.

2016. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Most ezt nem vágom...Tehát elkezdett simogatni ,,ott lent",hagytad vagy nem? Azt ugye nem írtad bele,vagy félbehagyattad vele a dolgot és gyors kiírtál egy kérdést?
2016. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nadrágon csinálta

Hagytam neki egy kis ideig

De utána mondtam neki hogy elég

És most megkérdeztem hogy megengedhetem e neki

2016. dec. 11. 09:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem így kéne működnie. Neked jól esik amikor simogat? Élvezed? Szeretnéd hogy csinálja? Ha igen, akkor mindegy ki mit mond, csináljátok csak. Ha csak azért "engeded" mert anonim ismeretlenek azt mondták az interneten, de amúgy nem szeretnéd, akkor mondd meg neki hogy még nem állsz készen. Normális esetben a szexet és a hozzá vezető dolgokat mindkettőtöknek akarni, nem pedig "engedni" kéne. 18L
2016. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Elkezdett simogatni ott lent. Akkor mi itt rojtosra pofázhatjuk a szánkat, rojtosra püfölhetjük a klaviatúrát, te akkor is alig várod a következő alkalmat. Igaz?
2016. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!