Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy folyton vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy folyton vele akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak a barátnőmmel akarok lenni, hiába voltunk most együtt 2 napon keresztül. Most pihi napot akar tartani (pont a 3. hónapfordulonkon), de en nehezen bírom ki. És mielőtt azt mondanatok hogy nem hagyok teret akkor elmondanám hogyha a barátnőivel el akar menni valahova akkor elengedem, de amugy se jar szinte sehova. Ez a pihinapja is abbol állna csak hogy fekszik az agyban es telefonozik, sorozatot nez. Ha én vagyok a hülye akkor mondjatok meg.
2016. dec. 11. 11:08
 1/4 bit123bit ***** válasza:
Ha pihi napot akar akkor pihi napja lesz. Én is pl szeretek néha egyedül lenni akkor se barátok se senki. Nyilván ha elmegy a barátnőivel akkor az nem pihi napnak számit, mert gondolom akkor nem fekszik egész nap az ágyban és telefonozik. Szerintem túl érzékeny vagy lelkileg hogy ennyire vele akarsz lenni. 18/F
2016. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. A gondolattól is rosszul vagyok, ha nem lehetek vele.
2016. dec. 11. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit óvatosabban! :) Az első kapcsolatomban én is így voltam 17 évesen. 11 hónapot voltunk együtt az akkori barátnőmmel. Nagyon sokat voltunk együtt, én is így éreztem , hogy muszáj vele lennem. Én is hagytam neki teret, de azért rengeteget voltam vele, ez pedig a lányoknak nem kell. Egy idő után unalmassá válik számára. :)

Ha pedig már pihi napot kért az már egy kisebb jelzés feléd :) Szóval ha lehet ne ess abba a hibába amibe én, hagyd hogy hiányozz neki különben nem lesz jó vége :)

Én nagyon megbántam , bár azóta már eltelt 3,5 év és tutira nem csinálnám még egyszer ezt.


Sokáig! :)


F/21

2016. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne folytsd meg haggyad tényleg hogy ő keressen hiányozz neki tudom nehéz nagyon nehéz mert én is voltam igy barátommal hisztiztem sirtam hivogattam az agyára mentem elis kerult nem foglalkozott velem ezegy ördőgi kör volt aztán erőt vettem magamon nem hívtam azt mutattam neki hogy nem érdekel ugy meg ilyenek és láss csodát ő kapart ez volt 4 éve amikor egy éve egyutt voltunk és halálos szerelmes voltam belé mára már teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolatunk.Szóval ne telepedj rá mert elfogod magadtól nyomni bírd ki hidd el ő fog utánad kaparni aztán pedig helyre áll minden. Légy erős és sok sikert neked.
2016. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!