Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbántottam a szerelmemet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a szerelmemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Abból indult az egész hogy megkérdeztem, hogy ma találkozunk-e, és azt mondta hogy pihi napot szeretne tartani, én meg egyből azt hittem hogy nem szeret, mert hogy én ha tehetném mindig vele lennék, és azt mondja nem tudja hogy mit érez, ma van a 3. hónap fordulónk, mondtam neki hogy sajnálom, hogy megbántottam, hogy csak magammal foglalkozom és nem veszem észre a dolgokat, és most nem ír rá, és pont tegnap mondtam neki hogy miattam nem fog sírni és erre mit tettem. Ez az egész azért van mert nagyon szeretem és félek hogy elveszítem. Nem tudom, hogy elmenjek-e hozzá megvigasztalni, vagy most jobb-e hogy egyedül hagyom. 19/F
2016. dec. 11. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt az előbb egy ilyen kérdés , valószínű Te tetted fel.

Én mikor ilyen cipőben voltam vártam egy napot másnap pedig vittem egy fehér rózsát. Bocsánatot kérsz és beszéljètek meg hány napot szeretne találkozni. :)


F/21

2016. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én voltam. Rettegek attól, hogy elveszítem.
2016. dec. 11. 13:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta, hogy nem az a típus aki kimutatja az érzelmeit.
2016. dec. 11. 13:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg sok vitánk van amiket javarészt én keltek, betegesen szerelmes vagyok
2016. dec. 11. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Elfogod veszíteni és ezt nem gonoszságból írom. Ha már most zavarja ez az oldalad, sosem fog megtetszeni neki és csak idő kérdése, hogy úgy fogja érezni megfojtod a túlzó rajongásoddal. Ahelyett, hogy sietnél megvigasztalni és bocsánatot kérni, inkább gondolkodj el, hogy tudnád kicsit visszavenni ezt a viselkedésed anélkül, hogy persze magadat is túlzottan bántanád vele, hogy nem lehetsz olyan amilyen alapból lennél. Vagy fogadd el, állj fel és keress olyas valakit aki így szeret majd téged a magad formájában, önkontroll nélkül.

Sajnos tényleg sokszor előfordul, hogy bármilyen szépnek induló kapcsolat széthullik azért, mert más a két fél szeretet igénye :/

2016. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval, ha változtatok akkor még menthető? Vagy ez már veszett fejsze nyele?
2016. dec. 11. 15:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nincs ehhez hozzászokva, hogy szerelem meg ilyenek, mert ez az első normális kapcsolata
2016. dec. 11. 15:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy sok neki, hogy ennyire kimutatom. És nem akarja hogy vége legyen, sőt épp ellenkezőleg.
2016. dec. 11. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ha változtatsz sikerül-e, vagy egyáltalán tudsz-e változtatni ezen. Ez ilyen jellem dolog benned, nem olyan egyszerű. A gond az, hogy nem azon van a hangsúly inkább, hogy nem akarja feladni a kapcsolatotokat (még), hanem, hogy neki ez MÁR SOK. Vagyis elutasítja ezt a jellemed alapból és később is el fogja ha nem változik meg benne ez, még ha most meg is nyugszotok. Minden kapcsolat két emberen múlik.

Az a baj, hogy a lányok nagyrésze rajongani szeretne valaki iránt és nem azt, hogy iránta rajongjon valaki feltétel nélkül. Tudod ez a szokásos "nem tudok férfiként (fel)nézni rád" dolog.

Persze próbáljatok túlendülni ezen, beszéljétek meg, nálad az lehet a kiinduló pont, hogy mi az amit imád benned, ami tulajdonságaidért ő rajong érted és összejött veled, azt előtérbe hozni, hogy ne nyomja el a rajongásod a domináns (számára fontos) jellem jegyeidet hülyén megfogalmazva. Am elöző hozzászóló vagyok még.

2016. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszélgettunk erről, és mondtam neki hogy megprobálok változtatni és türelmes lenni
2016. dec. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!