Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kideríteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kideríteni, hogy meg-e csalt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel beszélgettem tegnap, és felhoztam a megcsalás témát, hogy meg-e csalt a három hónap alatt. Rám nézett, majd mosolygott, és mondta, hogy ez az, amikor az igazságon is nevetsz. Másodjára meg pókerarcot húzott magára.

Facebookon is látszik, hogy furcsán ír, és azt állítja, hogyha kivizsgálnák, és azt mondanák hogy hazudik, akkor magának is hazudna ezzel.

Eddig sem volt őszinte, pár dologban hazudott, amire nekem kellett rájönnöm, de az ha igaz, ahogy előadta, akkor nem nagy gond. Ezen a megcsalásos témán kattog az agyam, és nem tudok másra gondolni. Érzem, hogy hazudik, de nem tudom.


Hogy deríthetném ki? Előre is köszönöm szépen a megtisztelő válaszokat!



2016. dec. 11. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:

*Sokat változott, és egyre furcsábban viselkedik. Látom rajta a hazugság jeleit, de tagadja.

18F

2016. dec. 11. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem beszéltük ezt meg pár napja?
2016. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zavarba jött a kérdéstől.
2016. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ismeros. Nem mindegy amugy? Es ha megcsalt? Ha nem tudnal rola akkor valtozik valami? Megvaltozik o, vagy a teste? Nem. Ha tudsz rola akkor? Aakkor se, csak az allati osztonokent mukodo feltekenyseg bekapcsol. Ne azert szakits vele mert volt egy kellemes oraja, hanem mert huzza az agyad. Ahhoz viszont nem kell tudnod h megcsalt e.
2016. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Ne derítsd ki. Semmi értelme. Vagy megbízol benne (mert a szerelemhez bizony a bizalom hozzá tartozik), vagy hagyd a fenébe. A bizalmatlanság, a folytonos féltékenység tönkreteszi a kapcsolatokat.
2016. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia!én férfi vagyok de csajszi lélekkel! ismerős a dolog mivel már csináltam! egy szerelmes nőt könnyű átverni! amikor biztos vagy benne hogy megcsalt, nyúlj a farkához és meglátsd eltolja, vagy nagyon zavarba jön! Az is bejön ha néhány hétig 2-3 teljesen közömbös maradsz, és ha addig nem akar veled sexet kezdeményezni akkor tuti! Kitartás!!!!!
2016. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!