Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy ciki, de kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ciki, de kellene egy kis segítség. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, aki nagyon megtetszett nekem. Hogy ismerhetném meg? (Nem ismerjük egymást, csak látásból, meg nem rég bejelölt fb-on) Hogy szólítsam meg? Komolyak lennének a szándékaim. Hosszú ideig volt barátnőm, és így "kijöttem" a gyakorlatból.

2016. dec. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Először a témával (tanulmány stb.) Fb-n kapcsolatosan írj rá majd aztán személyesebb dolgokba is belemehetsz de élőben is kell vele beszélned, legyél barátkozó.

Hajrá

2016. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia meghívhaltak egy kávéra a következő órád előtt? Mikor lesz? Mi lesz? Milyen szakon is tanulsz, miért szereted? Ahaha én meg ezt meg azt tanulok, téged tanít az akárki, múlt héten nagyon durva volt a zhja.. blabla


Ismerkedés kimaradt Fb miatt feltételezem bemutatkozni nem kell. Jelenleg ez a közös pont aztán alakul a beszélgetés ha mindketten érdeklődtök egymás iránt.


Alapvetően jobeszeloked van? Vannak alap sztorijaid? Lehet ilyenkor durrogtatni őket.

2016. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok társasági ember, ebből következik, hogy nem nagyon tudok beszélni. Sokáig gondolkodom, hogy megszólítsak valakit, utána mindig elvetem, mert miért pont velem akarna beszélni.
2016. dec. 11. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bejelölt facebookon az egy jó pont. 2k16-ban ezt már lehet 'első lépésnek' is nevezni ha úgy van írj rá facebookon de előtte olvashatsz is googléből hogy minek írj semmi képen sem egyből azt hogy mizu mert az taszító lehet
2016. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Plusz infó. Csoporttársak vagyunk, én nem szoktam jelölgetni senkit. Végzősök vagyunk.
2016. dec. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!