Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány az osztályunkból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány az osztályunkból szerelmes egy 16 éves fiúba és le fekünne vele! Mit gondoltok erről? A többi lent.13l

Figyelt kérdés

Az nem baj ha szerelmes ,mondjuk már elég idegesítő ,hogy egyfolytában róla beszél.A fiú aki egyépként az iskolánkba jár észre sem veszi. Az a fiú nagyon beképzelt és minden második lánnyal jár.Na a lényegre térve az az egyik osztálytársam megkérdezte az osztálytársnőnktől, hogyha ha az a fiú megkérné lefeküdne-e vele és azt mondta igen ,ezenkivül rosszabbat is mondott.Na szóval én nem akarok beleszólni csak ma vele mentem haza és nekem is elmondta hát ign kissé kiakadtam .Mit mondjak neki?Erre nincs mit mondani

u.i.bocsi a helyesírási hibákért



2016. dec. 13. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
jó kúrást
2016. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ilyenkor fogom a fejem ...
2016. dec. 13. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom h az ilyen csajokból lesznek a r* bancok. Meg akiket csak egy kettyintésre használnak semmi többre. Vmelyik később lehet megbánja. De a legtöbb nem változik.
2016. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, nem a te dolgod, ne szólj bele. :)
2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiu eszre se veszi, akkor hiába akar vele basznj
2016. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menjenek szobára
2017. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó..Aláírom egy 13 éves gyereknek nem ezen kéne hogy kattogjon az agya.

1.Megnézném hogy amikor a tettek mezejére kerülne a sor és ott állna meztelenül a szobában ,hogy viselkedne,mert szerintem meg moccanni se merne.Fogadni mernék hogy csak a figyelmet akarja felhívni magára.

2.Ha esetleg tényleg úgy érzi hogy ő késszen áll,és meg kell történnie aminek meg kell...hát áldásom rájuk.Szerintem ezért nem kell elítélni senkit.A mai világban már semmit nem lehet elég korán kezdeni.

Én is tinédzser vagyok tudom miről beszélsz,éltem már át hasonló helyzetet,de nem hinném hogy 13 évesen ő komolyan gondolná ezt,ahogy azt sem hogy az a srác ennyire éretlen kislánnyal foglalkozzon

2017. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!